Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga dhe pėrfitimet nė funksionin e deputetit, 2 495 342 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura Qiradhėnie
1) Tė ardhura nga qira pėr periudhėn Maj-Dhjetor 2016, vlera 36 176 euro.
2) Kthim shume nga qiraja nė vlerėn 87 219 euro, tė cilėn deri mė 21.04.2016 qiramarrėsi bėnte derdhje nė llogarinė bankare tė bashkėshortes pėr llogari tė zotit Gaēi.
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareNuk ka
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion302%
Tė tjera
1) Shtesė kapitali nė llogari tė Shpk-sė, 42 100 euro, me tė ardhura nga qira.
2) Djali, Kevin Gaci pronar i njė veture tip Golf, 3 000 euro.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Shlyer nė vitin 2016 vlera -29 600 euro pėr kredi bankare, e cila ėshtė transferuar nė njė tjetėr bankė tė nivelit tė dytė. Detyrimi i mbetur mė 31 dhjetor ėshtė 25 473 euro.