Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME

PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR 2013

Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Pasuri tė paluajtshme
1) Tokė are me sip. totale 2 788 m2, nė zonėn kadastrale 2769, Ndėrfushaz, Mirditė. Nuk specifikohet vlera e tokės.
2) Truall 500 m2 dhe ndėrtesė 76 m2, nė zonėn kadastrale 2769, Ndėrfushaz, Mirditė. Nuk specifikohet vlera e truallit dhe ndėrtesės.
3) Pemėtore me sip. 1938 m2, nė zonėn kadastrale 2769, Ndėrfushaz, Mirditė. Nuk specifikohet vlera e pemėtores.
Likuiditete (Depozita, Cash, Llogari rrjedhėse, Debi-Kredi, Karta krediti/debiti)Kredi bankare me vlerė 3 340 000 lekė, marrė pėr blerje apartamenti, aktivizuar nė vitin 2012, me afat shlyerje 20 vjet.
AutomjeteAutomjet me vlerė 460 000 lekė, zotėrim 100% i bashkėshortit Z. Deda.
Sende me vlerėNuk ka
Tituj Financiarė (Bono thesari, obligacione, letra me vlerė, fonde sigurie, aksione nė bursė, shėrbime financiare tė parapaguara)Nuk ka
DhurataNuk ka
Tė tjeraNuk ka

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga dhe pėrfitime tė tjera financiare si deputete, 2 558 752 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshorti, tė ardhura nga paga si mjek, 884 793 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion100%
Tė tjeraKredi e marrė pėr blerje apartamenti me principal 3 340 000 lekė, detyrimi financiar i pashlyer, 2 826 688 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi
Shlyer nė vitin 2016 vlera -81 373 lekė pėr kredi pėr blerje makine marrė mė 20.04.2016 me principal 1 000 000 lekė, pėr tė cilėn mė 31 dhjetor kanė mbetur pashlyer 918 627 lekė.