Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhurat neto nga paga si deputete, 2 366 989 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareNuk ka
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė bankare nė Citibank, pakėsim - 367 dollarė.
2) Gjendja e llogarisė bankare nė Banka San Paolo, pakėsim - 18 dollarė.
3) Gjendja e llogarisė bankare nė Credins, shtesė 46 dollarė.
4) Gjendja e llogarisė bankare nė Credins, shtesė 137 085 lekė.
5) Gjendja e llogarisė bankare nė Raiffeisen, pakėsim - 705 euro.
6) Gjendja e llogarisė bankare nė Raiffeisen, shtesė 9 664 lekė.
7) Gjendja cash, 200 000 lekė.
8) Kredi bankare nė Raiffeisen Bank nė shumėn 34 000 euro. Detyrimi i shlyer deri mė 31.12.2017 ėshtė 2 594 euro principal + 504 euro interesa, detyrimi i mbetur pashlyer, 9 797 euro.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Shpenzime pėr vitin 2017 pėr pagesėn e kredisė marrė nė Raiffeisen Bank, shuma 2 594 euro principal + 504 euro interesa.