Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura me vlerė 1 323 121 Lekė nga paga dhe shpėrblime si deputet i Kuvendit tė Shqipėrisė.
Tė ardhura nga BonuseTė ardhura me vlerė 439 996 Lekė si dieta nga Kuvendi i Shqipėrisė.
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja Znj. Liri Berisha, tė ardhura me vlerė 790 468 Lekė nga pensioni.
2) Bashkėshotja Znj. Liri Berisha, tė ardhura me vlerė 3 296.94 Lekė nga interesat bankare.
3) E bija Znj. Argita Malltezi, tė ardhura vjetore neto me vlerė 1 456 507 Lekė nga rroga dhe shpėrblime nė Fakultetin e Drejtėsisė.
4) E bija Znj. Argita Malltezi, tė ardhura me vlerė 1 937 712 Lekė nga mėsimdhėnia nė fakultete private.
5) E bija Znj. Argita Malltezi, tė ardhura me vlerė 22 977 Euro nga konsulenca.
6) E bija Znj. Argita Malltezi, tė ardhura me vlerė 40 000 Euro nga qiratė.
7) E bija Znj. Argita Malltezi, tė ardhura nga interesat me vlerė 232.73 USD, 539.45 Lekė dhe 3.42 Euro pėrkatėsisht.
8) E bija Znj. Argita Malltezi, tė ardhura me vlerė 358 078 Lekė nga honorare tė tjera dhe shpėrblime.
9) E bija Znj. Argita Malltezi, tė ardhura me vlerė 250 Euro si pagesė projekti pėr botime.
10) I biri Z. Shkėlzen Berisha, tė ardhura konsulence me vlerė 3 000 000 Lekė pranė shoqėrisė Agromel me NIPT L59308601M.
11) I biri Z. Shkėlzen Berisha, tė ardhura me vlerė 959 784 Lekė nga punėsimi pranė shoqėrisė Albanian legal Company me NIPT L32105027B.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Shtesė me 583 365.2 Lekė nė llogarinė bankare pranė Raiffeisen Bank.
2) Shtesė me 3.09 USD nė llogarinė bankare pranė Raiffeisen Bank.
3) Nuk ka ndryshim nė dy llogaritė e pėrbashkėta me bashkėshorten pranė Intesa San Paolo.
4) Pakėsim me 18 USD nė llogarinė bankare tė pėrbashkėt me bashkėshorten, pranė Intesa San Paolo.
5) Bashkėshortja Znj. Liri Berisha, shtesė me 1 148.53 Lekė nė llogarinė pranė Raiffeisen Bank.
6) Bashkėshortja Znj. Liri Berisha, shtesė me 128.43 Lekė nė llogarinė bankare pranė Raiffeisen Bank.
7) Bashkėshortja Znj. Liri Berisha, shtesė me 790 468 Lekė nė llogarinė bankare pranė Credins Bank.
8) E bija Znj. Argita Malltezi, pakėsim me 1 800 Lekė nė llogarinė bankare pranė BKT.
9) E bija Znj. Argita Malltezi, pakėsim me 104 Euro nė llogarinė bankare pranė Credins Bank.
10) E bija Znj. Argita Malltezi, shtesė me 186.32 USD nė llogarinė bankare pranė Credins Bank.
11) E bija Znj. Argita Malltezi, pakėsim me 31.88 USD nė llogarinė bankare pranė Intesa San Paolo Bank.
12) E bija Znj. Argita Malltezi, shtesė me 36 582 Euro nė llogarinė bankare pranė Intesa San Paolo.
13) E bija Znj. Argita Malltezi, pakėsim me 3 350 Euro nė llogarinė bankare pranė Procredit Bank.
14) E bija Znj. Argita Malltezi, shtesė me 1 632 984.59 Lekė nė llogarinė bankare pranė Alpha Bank.
15) E bija Znj. Argita Malltezi, shtesė me 1 694 440.91 Lekė nė llogarinė bankare pranė Raiffeisen Bank.
16) E bija Znj. Argita Malltezi, shtesė me 1 312.93 Euro nė llogarinė bankare pranė Raiffeisen Bank.
17) E bija Znj. Argita Malltezi, shtesė me 11.5 USD nė llogarinė bankare pranė Raiffeisen Bank.
18) I biri Z. Shkėlzen Berisha, pakėsim me 156 Euro nė llogarinė bankare pranė Intesa San Paolo.
19) I biri Z. Shkėlzen Berisha, pakėsim me 25 477.81 Euro nė llogarinė bankare pranė Intesa San Paolo.
20) I biri Z. Shkėlzen Berisha, pakėsim me 1 167 746 Lekė nė llogarinė bankare pranė Intesa San Paolo.
21) I biri Z. Shkėlzen Berisha, pakėsim me 4.86 Euro nė llogarinė bankare pranė Intesa San Paolo.
22) I biri Z. Shkėlzen Berisha, pakėsim me 11 840.5 Euro nė llogarinė bankare pranė Societe Geneale Albania.
23) I biri Z. Shkėlzen Berisha, pakėsim me 810.34 Lekė nė llogarinė rrjedhėse pranė Credins Bank.
24) I biri Z. Shkėlzen Berisha, pakėsim me 31 679.32 Euro nė llogarinė e kartės pranė Credins Bank.
25) I biri Z. Shkėlzen Berisha, shtesė me 3 570.75 SEK nė llogarinė rrjedhėse pranė bankės SEB nė Suedi.
26) I biri Z. Shkėlzen Berisha, shlyerje e pjesshme e huasė nė vlerėn 75 000 Euro.
27) I biri Z. Shkėlzen Berisha ka shlyer shumėn prej 2 340.38 Euro pėr overdraftin e rinovuar pranė ISB. Gjendja e pashlyer e detyrimit nė 31 Dhjetor 2017 ėshtė 191 078.58 Euro.
28) I biri Z. Shkėlzen Berisha ka shlyer shumė prej 11 836 Euro pėr kredinė pėr makinė, marrė pranė Societe Generale. Huaja ėshtė shlyer plotėsisht brenda vitit 2017.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka