Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2016
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga dhe pėrfitime tė tjera financiare si deputet, 2 550 654 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesTė ardhura tė zotit Ridvan Bode nga bonot e thesarit, 139 477 lekė.
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja zonja Jola Bode tė ardhura nga paga dhe shpėrblime si pedagoge nė Fakultetin e Drejtėsisė, UT, 1 750 591 lekė.
2) Bashkėshortja, tė ardhura nga interesa nga bono thesari dhe obligacione, 462 276 lekė.
3) Djali, Eraldo Bode, tė ardhura nga puna pranė kompanisė Balfin shpk, 490 519 lekė.
4) Djali, Eraldo Bode, tė ardhura nga puna pranė kompanisė Agrocon Albania, 475 363 lekė.
5) Djali, Eraldo Bode, tė ardhura nga Bono Thesari, 134 878 lekė.
6) Vajza, Adela Bode, tė ardhura nga shitje veture, 1 400 000 lekė.
7) Vajza, Adela Bode, tė ardhura nga shitje veture, 6 000 euro.
8) Vajza, Adela Bode, tė ardhura nga paga nė Bankėn e Shqipėrisė, 1 386 218 lekė.
9) Vajza, Adela Bode, tė ardhura nga Bono Thesari, 139 400 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėTė ardhura nga shitje veture zoti Ritvan Bode, 1 000 000 lekė.
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion105%
Tė tjera
1) Gjendje Bono Thesari, pakėsuar me 5 290 000 lekė.
2) Bashkėshortja, gjendje Bono Thesari, pakėsuar me 8 140 000 lekė.
3) Bashkėshortja, gjendje Bono Thesari, shtuar me 2 500 000 lekė.
4) Gjendje llogari bankare, shtuar me 5 357 775 lekė.
5) Gjendje llogari bankare, shtuar me 335 450 lekė.
6) Bashkėshortja, gjendje llogari bankare, pakėsuar me 480 913 lekė.
7) Bashkėshortja, gjendje llogari bankare, shtuar me 6 663 126 lekė.
8) Bashkėshortja, gjendje llogari bankare, pakėsuar me 436 lekė.
9) Djali, gjendje llogari bankare, pakėsuar me 28 976 lekė.
10) Vajza, Adela Bode, gjendje llogaria bankare, pakėsuar me 7 860.
11) Vajza, Adela Bode, gjendje Bono Thesari, pakėsuar me 2 180 000 lekė.
12) Vajza, Adela Bode, gjendje llogaria bankare, shtuar me 14 261 euro.
13) Vajza, Adela Bode, investuar nė Obligacion, 1 700 000 lekė.
14) Vajza, Adela Bode, investuar nė Obligacion, 700 000 lekė.
15) Vajza, Adela Bode, gjendje depozitė kursimi, shtuar me 9 148 euro.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2016
Pėrshkrim shpenzimi

1) Paguar gjatė vitit 2016 leasing pėr makinė nė vlerėn 521 447 lekė, detyrimi i mbetur mė 31 dhjetor ėshtė 8 512 euro.
2) Paguar kredi nė vlerėn 4025 euro, kredia ėshtė marrė nė vitin 2017 dhe nė 31 dhjetor ka mbetur pa shlyer vlera 2 317 euro.