Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga, dieta, shpėrblime etj. si deputet pėr vitin 2017, shuma 2 361 207 lekė.
2) Tė ardhura nga dieta pėr periudhėn janar - dhjetor 2017, shuma 2 300 dollarė.
3) Tė ardhura nga dieta pėr periudhėn janar - dhjetor 2017, shuma 1 377 euro.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, Znj. Zhuljeta Mediu, tė ardhura nga paga si pėrgjegjėse sektori nė Ministrinė e Energjisė dhe Industrisė pėr vitin 2017, shuma 914 387 lekė.
2) Bashkėshortja, Znj. Zhuljeta Mediu, tė ardhura nga paga si anėtare e Kėshillit Mbikėqyrės tė 'Prodhim mobilie' sh.a pranė Ministrisė sė Zhvillimit Ekonomik, Turizmit, Tregtisė dhe Sipėrmarrjes, 53 904 lekė.
3) Vajza, Znj. Semela Mediu, tė ardhura nga paga pėr vitin 2017 nga kompania 'Agroblend' dhe si administratore e 'Beauty & City', 1 661 600 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Bashkėshortja, Znj. Zhuljeta Mediu, gjendja e llogarisė rrjedhėse nė BKT mė 31.12.2017, shuma 7 143.76 lekė.
2) Gjendja e llogarisė sė pagės nė Credins Bank mė 31.12.2017, shuma 527.88 lekė.
3) Bashkėshortja, Znj. Zhuljeta Mediu, gjendja e llogarisė bankare nė Credins Bank, 100 000 lekė.
4) Kredi bankare marrė nė Raiffeisen Bank, detyrimi i shlyer pėr vitin 2017, shuma 284 524 lekė, detyrimi i mbetur pashlyer, 2 395 838 lekė.
5) Gjendja e llogarisė bankare nė Raiffesien Bank mė 31.12.2017, llogari ku bėhet shlyerja e kredisė, 41 971 lekė
6) Kredi bankare marrė nė BKT, detyrimi i shlyer pėr vitin 2017, shuma 13 789 euro, detyrimi i mbetur pashlyer, 111 189.66 euro.
7) Kredi bankare marrė nė Credins Bank, shlyer totalisht nė vitin 2017, shuma 2 645 euro.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi

1) Shpenzime pėr shlyerjen e kredisė pėr vitin 2017, shuma 284 524 lekė.
2) Shpenzime pėr shlyerjen e kredisė pėr vitin 2017, shuma 13 789 euro.
3) Shpenzime pėr shlyerjen e kredisė pėr vitin 2017, shuma 2 645 euro.