Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga, shpėrblime, dieta dhe pjesėmarrje nė komisione parlamentare pėr vitin 2017, 2 242 205 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieTė ardhura nga qiratė e deklaruara mė parė, 36 400 euro.
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, Znj. Ilda Xhulali, tė ardhura nga paga 1 291 764 lekė.
2) Bashkėshortja, Znj. Ilda Xhulali, tė ardhura nga dietat jashtė vendit, 690 euro.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Llogari rrjedhėse nė Bankėn Intesa Sanpaolo Bank ku bėhet derdhja e tė ardhurave nga qiratė e deklaruara mė parė.
2) Overdraft nė Bankėn Credins, detyrimi i mbetur pashlyer, 1 900 000 lekė. Kartė krediti, detyrimi i mbetur pashlyer, 300 000 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka