Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2018
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhurat e pagės sė Z. Toro pėr periudhėn 20.12.2018-31.12.2018 (pas datės sė deklarimit fillestare) janė derdhur nė llogaritė bankare pas datės 31.12.2018.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja, Znj. Elona Toro, tė ardhurat e pagės pėr periudhėn 20.12.2018-31.12.2018 (pas datės sė deklarimit fillestare) i janė derdhur nė llogaritė bankare pas datės 31.12.2018.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Kredituar llogaria bankare nė emėr tė fėmijės pėr dhėnie stumuli si nxėnės me rezultate ekselente, me vlerė 45 000 Lekė nė 28.12.2018.
2) Kredituar llogaria bankare nė emėr tė fėmijės pėr dhėnie stumuli si nxėnės me rezultate ekselente, me vlerė 21 000 Lekė nė 28.12.2018.
3) Bashkėshortja, Znj. Elona Toro, gjendje tė depozitės me afat 1 vjeēar, 606.54 Euro.
4) Bashkėshortja, Znj. Elona Toro, gjendje tė depozitės me afat 1 mujor, 500.64 Euro.
5) Bashkėshortja, Znj. Elona Toro, gjendje tė depozitės nė emėr tė saj dhe tė njė subjekti tjetėr, shuma 2 569 665.2 Lekė.
6) Bashkėshortja, Znj. Elona Toro, gjendje tė depozitės nė emėr tė saj dhe tė njė subjekti tjetėr, shuma 1 370 888.57 Lekė.
7) Bashkėshortja, Znj. Elona Toro, gjendje tė llogarisė bankare (ish llogaria e pagės), 239.63 Lekė, aktualisht e mbyllur.
8) Bashkėshortėt, gjendje tė llogarisė bankare, 3 402.82 Euro.
9) Gjendje tė llogarive nė monedhėn Euro dhe Lekė, respektivisht 14.81 Euro dhe 60 866.99 Lekė.
10) Gjendje tė llogarisė nė monedhėn Euro dhe Lekė, 2 127.38 Euro dhe 31 382.2 Lekė.
11) Gjendje tė llogarisė bankare, 331.535.72 Lekė.
12) Bashkėshortja, Znj. Elona Toro, gjendje tė llogarisė bankare me burim tė ardhura nga paga, 160 723.03 Lekė.
13) Bashkėshortja, Znj. Elona Toro, gjendje tė llogarisė sė kredisė bankare, 407.49 Lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2018
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka