Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


DEKLARIMI I PASURISĖ PAS LĖNIES SĖ DETYRĖSPASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2018
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga si Komisionere nė Komisionin e Pavarur tė Kualifikimit, 2 579 838 Lekė.
2) Tė ardhura nė vlerėn 77 000 Lekė si shpėrblime.
3) Tė ardhura nė vlerėn 11 500 Lekė nga dietat.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshorti, Z. Idajet Faskaj, tė ardhura neto nė vlerėn 1 356 987 Lekė nga paga si Drejtor Departamenti nė Policinė e Shtetit.
2) Bashkėshorti, Z. Idajet Faskaj, tė ardhura neto nė vlerėn 759 220 Lekė si shpėrblim nga punėsimi nė Drejtorinė e Pėrgjithshme tė Policisė.
3) Bashkėshorti, Z. Idajet Faskaj, tė ardhura neto nga uniformat, vlera 22 000 Lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Llogari bankare me gjendje 900 012 Lekė nė datėn 31.12.2018.
2) Llogari bankare me gjendje 5 895 Lekė nė datėn 31.12.2018.
3) Llogari bankare me gjendje 5 204 Euro nė datėn 31.12.2018.
4) Llogari bankare me gjendje 507 542 Lekė nė datėn 31.12.2018.
5) Llogari bankare me gjendje 520 077 Lekė nė datėn 31.12.2018.
6) Llogari bankare me gjendje 1 181 Euro nė datėn 31.12.2018.
7) Gjendja monetare cash me pjesė takuese 50% ėshtė 1 000 000 Lekė.
8) Kartė krediti me shumė limit 3 000 Euro pėr tė cilėn gjendja e detyrimit ėshtė 1 180 Euro.
9) Bashkėshorti, Z. Idajet Faskaj, kartė krediti me shumė limit 500 Euro pėr tė cilėn nuk ka detyrim nė datėn 31.12.2018.
10) Bashkėshorti, Z. Idajet Faskaj, llogari bankare nė emėr tė tij dhe me pjesė takuese 50% me gjendje 10 000 Euro nė datėn 31.12.2018.
11) Bashkėshorti, Z. Idajet Faskaj, llogari bankare me gjendje 355 961 Lekė nė datėn 31.12.2018.
12) Bashkėshorti, Z. Idajet Faskaj, llogari bankare me gjendje 9 671 Lekė nė datėn 31.12.2018.
13) Bashkėshorti, Z. Idajet Faskaj, llogari bankare me gjendje 203 505 Lekė nė datėn 31.12.2018.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2018
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka