Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2014
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhurat nga paga si gjyqtar nė Gjykatėn e Shkallės sė Parė pėr Krimet e Rėnda, (Orė jashtė orari, shpėrblime si dhe paga e trembėdhjetė), 1 464 485 lekė.
2) Tė ardhura si anėtar i KLD-sė, 112 200 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshTė ardhura nga pagesat si anėtar i Komisionit Disiplinor tė Dhomės Kombėtare tė Avokatisė, 360 000 lekė.
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja, tė ardhura nga paga si mjeke stomatologe pranė Autoritetit Shtetėror Rajonal, Tiranė, 541 932 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė depozitė nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 40 000 euro.
2) Kredi nė njė bankė tė nivelit tė dytė, detyrimi financiar i pashlyer, - 3 612 027 lekė, principali 5.000.000 lekė, marrė mė dt. 17.12.2005, me afat 300 muaj, normė interesi 3 %.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2014
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka