Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2018
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhurat pėr periudhėn Qershor-Dhjetor 2018 nga paga si Kėshilltare e Kryeministrit pėr Territorin janė 5 456 Euro.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshorti deklaron pėr periudhėn Qershor-Dhjetor 2018, tė ardhura nga paga si administrator i shoqėrisė Home and Decor Company Sh.p.k me Nipt L51314018H, shumėn 2 000 Euro dhe nga fitim financiar i shoqėrisė, shumėn 1 500 000 Lekė.
2) Bashkėshorti Z. Artan Asllani tė ardhura nė formėn e njė kontributi dhuratė nga njė subjekt (identiteti ėshtė njė informacion i sekretuar nga punonjėsi i ILKDPKI-sė si njė informacion personal e dhėnė sensitive ose private), subjekti dhurues keto tė ardhura i ka tė pėrfituara nga qiradhėnia, 3 300 Euro.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė rrjedhėse nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 24.85 Euro.
2) Bashkėshorti, gjendje tė llogarisė rrjedhėse nė njė bankė tė nivelit tė dytė nė shumėn 1 152 Euro.
3) Hua bankare me qėllim blerje apartament banimi, nė vlerėn 110 000 Euro, marrė nė njė bankė tė nivelit tė dytė sė bashku me bashkėshortin, ku pjesa takuese e secilit ėshtė 50%. Pėr vitin 2018, nga subjekti dhe bashkėshorti nuk ėshtė bėrė asnjė shlyerje e kėsteve tė huasė dhe detyrimi kundrejt bankės nė 31 Dhjetor 2018 mbetet 110 000 Euro.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2018
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka