Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2018
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhurat nga paga si Kėshilltar i Kryeministrit deri nė Qershor 2018 janė 467 891 lekė. E ardhura mujore ėshtė 116 147 lekė.
2) Tė ardhura nga paga si Zėvendės Ministėr pėr Europėn dhe Punėt e Jashtme pėr periudhėn Qershor 2018-Dhjetor 2018 janė nė shumėn 787 033 lekė. E ardhura mujore, 116 147 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareNuk ka
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e depozitės bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė nė Shqipėri ėshtė 398 127.42 lekė.
3) Detyrime prej 5 640 Euro qė i referohen tyrimit pėr qiramarrjen e njė banese me sipėrfaqe 73 m2 nė Tiranė.
2) Pronar 100% i njė autoveture e tipit Audi S8 me vit prodhimi 2007, nė shumėn 5 000 euro.
3) Detyrime pėr vitin 2018 pėr qira banese nė Tiranė janė 5 640 Euro tė papaguara nga Janar 2018.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2018
Pėrshkrim shpenzimi
Shpenzimet pėr vitin 2018 janė 5 640 Euro qė i referohen shlyerjes sė detyrimit pėr qiramarrjen e njė banese me sipėrfaqe 73 m2 nė Tiranė.