Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2014
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga si gjyqtar nė Gjykatėn e Rrethit Gjyqėsor, Tiranė dhe kompensim pėr shpenzime celulari, 1 307 746 lekė.
2) Tė ardhura nga pjesėmarrja nė mbledhjet e KLD-sė, 112 200 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja, tė ardhura nga paga si notere pranė Dhomės sė Noterisė Tiranė, 2 000 034 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 8 384 lekė.
2) Gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 422 354 lekė.
3) Gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 1 087 049 lekė.
4) Bashkėshortja, gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 410 778 lekė.
5) Bashkėshortja, gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 1 544 468 lekė.
6) Kredi nė njė bankė tė nivelit tė dytė, detyrimi financiar i pashlyer, - 10 879 euro, pėr blerje banese.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2014
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka