Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura si administrator i Ujėsjellės-Kanalizimeve, sh.a, Cėrrik, shuma 75 lekė/muaj bruto.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, Znj. Erjola Calja, tė ardhura si Drejtore e Pėrgjithshėm nė Bashkinė Cėrrik, shuma 79 120 lekė/muaj bruto.
2) Bashkėshortja, Znj. Erjola Calja, tė ardhura nga puna si punonjėse akademike e jashtme nė Universitetin "Aleksandėr Xhuvani" Elbasan pėr vitin akademik 2017-2018, shuma 68 850 lekė/vit.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Tė ardhura nga shitja mė 19.12.2017 e autoveturės tip "Porche Cayene" e vitit 2006, vlera 980 000 lekė. Autovetura ishte blerė 5 000 euro me tė ardhura bujqėsore personale dhe familjare ndėr vite.
2) Bashkėshortja, Znj. Erjola Calja, gjendja e llogarisė rrjedhėse, 600 000 lekė (kjo shumė ėshtė dhuratė pėr ditėlindjen e vajzės nė 3 vite nga gjyshėrit).


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka