Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


DEKLARIMI I PASURISĖ PAS LĖNIES SĖ DETYRĖSPASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura nga paga nga funksioni i mėparshėm si drejtor i FDSKSH-sė Lezhė, 799 777 lekė.
2) Tė ardhura si shpėrblim nga funksioni i mėparshėm si drejtor i FDSKSH-sė Lezhė, 8 500 lekė.
3) Tė ardhura nga paga si administrator i "Portit Detar Shėngjin" sh.a, pėr vitin 2017, 115 449 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshTė ardhura nga pozicioni si kryetar i KZAZ Nr.13, Qarku Lezhė, 53 000 lekė.
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareNuk ka
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e depozitės bankare nė Credins Bank, e pandryshuar, 4 000 000 lekė.
2) Gjendja e llogarisė rrjedhėse nė Credins Bank mė 31.12.2017, e pandryshuar, 599 lekė.
3) Gjendja e llogarisė bankare nė Raiffeisen Bank mė 31.12.2017, 92 432 lekė.
4) Overdraft marrė nė Bankėn e Tiranės, detyrimi i shlyer 0 lekė, detyrimi i mbetur pashlyer, 140 015 lekė.
5) Kartė krediti marrė nė Raiffeisen Bank, detyrimi i shlyer 10 euro, detyrimi i mbetur pashlyer 202 euro.
6) Kartė krediti marrė nė Union Bank, detyrimi i shlyer 0 lekė, detyrimi i mbetur pashlyer, 808.07 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka