Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura neto nga paga si drejtor i Pėrgjithshėm i ATK-sė Ministria e Financave dhe Ekonomisė, 1 467 723 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareNuk ka
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Kredi personale bankare nė BKT marrė mė 12.12.2016 nė vlerėn 1 000 000 lekė me afat deri 12.12.2023 me interes bazė 7 % dhe kėst mujor 15 363.46 lekė. Detyrimi i shlyer 1 291 686.71 lekė, detyrimi i mbetur pashlyer, 1 107 325.19 lekė.
2) Kredi personale pėr kartėn e kreditit nė Tirana Bank. Detyrimi i shlyer 83 681.53 lekė, detyrimi i mbetur pashlyer 0 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka