Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe Shpėrblimet
1) Tė ardhura neto nga paga nga 06.10.2015 – 15.06.2017 si inxhinier elektronik pranė shoqėrisė “ITS” sh.p.k, 70 000 lekė.
2) Tė ardhura nga paga dt. 16.06.2017 - 31.12.2017 si administrator i Ujėsjellės-Kanalizimeve sh.a, Elbasan, shuma 673 481 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshTė ardhura nga shpėrblimi pėr periudhėn 16.06.2017 - 31.12.2017 si anėtar i Kėshillit tė Administrimit tė Ujėsjellės-Kanalizimeve, sh,a, Elbasan, shuma 86 241 lekė.
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareNuk ka
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Pronar i njė apartamenti banimi me sip. 178.68 m2 nga e cila 11.3 m2 sipėrfaqe e pėrbashkėt dhe pronar i njė garazhi me sip. 21 m2 nė Tiranė, vlera totale 150 000 euro. Kjo pasuri ėshtė pėrfituar mbi bazėn e njė kontrate pėr kalim tė drejtash pasurore me dt. 05.05.2017. Shitėsit i janė paguar 50 000 euro tė cilat janė siguruar nga njė kontratė huaje me dt. 02.05.2017 me afat 5-vjeēar dhe procesverbalet e tėrheqjes sė vlerave nga huadhėnėsi. Kanė mbetur pa paguar 70 000 euro.
2) Gjendja e llogarisė sė pagės nė BKT, 535 650.46 lekė.
3) Gjendja e llogarisė rrjedhėse nė ABI Bank, - 23 euro.
4) Gjendja e llogarisė rrjedhėse nė ABI Bank, 800 lekė.
5) Kontratė huaje dt. 02.05.2017 me afat 5-vjeēar. Detyrimi i shlyer, 0 euro, detyrimi i mbetur pashlyer 8 000 euro.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka