Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME
PASURIA E DEKLARIMIT FILLESTAR

TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga si administrator i TEC-it, Vlorė, 1 728 437 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė Bordesh
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieNuk ka
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individuale
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės FamiljareBashkėshortja, Znj. Silvana Kėndezi, tė ardhura nga paga si mėsuese, shuma 580 405 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė bankare nė BKT, shtuar me 450 000 lekė.
2) Bashkėshortja, Znj. Silvana Kėndezi, gjendja e llogarisė bankare nė Raiffeisen Bank, pakėsuar me 20 000 lekė.
3) Bashkėshortja, Znj. Silvana Kėndezi, gjendja e llogarisė bankare pėr vajzėn nė Intesa Sanpaolo Bank, shtuar me 73 540 lekė.
4) Bashkėshortja, Znj. Silvana Kėndezi, tė ardhura si pagesė nga shteti pėr problemin shėndetėsor tė vajzės, 10 500 lekė/muaj, ka filluar nė qershor 2017. Nė total 73 540 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka