Para dhe Pushtet


TĖ DHĖNA TĖ PĖRGJITHSHME


TĖ ARDHURAT DHE ANGAZHIMET NĖ VEPRIMTARI PUBLIKE / PRIVATE 2017
Kategoria Pėrshkrimi dhe burimi
Tė ardhura nga Paga dhe ShpėrblimetTė ardhura nga paga mujore dhe shtesa tė tjera pėr shpenzime telefoni, karburanti dhe pėr udhėtime nė detyrėn e deputetit, 602 615 lekė.
Tė ardhura nga BonuseNuk ka
Tė ardhura si Kėshilltarė/Anėtarė BordeshNuk ka
Tė ardhura nga interesa bankare dhe tė kredidhėniesNuk ka
Tė ardhura QiradhėnieTė ardhura nga qiraja e njė apartamenti, 280 000 lekė.
Tė ardhura nga Bizneset dhe Sipėrmarrjet individualeNuk ka
Tė ardhurat nga Ortakėri/AksioneNuk ka
Tė ardhura nga Publikimet dhe e drejta e AutoritNuk ka
Tė ardhura nga Ēelje TrashėgimiNuk ka
Tė ardhura tė personave pjesė e Certifikatės Familjare
1) Bashkėshortja, Znj. Adriana Beqaj, tė ardhura nga aktiviteti profesional si individ me kontratė me zyrėn e UNDP-sė, Tiranė, 1 215 500 lekė.
2) Bashkėshortja, Znj. Adriana Beqaj, tė ardhura nga aktiviteti profesional si person fizik, 1 330 euro.
3) Bashkėshortja, Znj. Adriana Beqaj, tė ardhura nga aktiviteti profesional si person fizik, 20 500 dollarė.
4) Vajza, Znj. Deborah Beqaj, tė ardhura nga puna nė Raiffeisen Invest, 222 000 lekė.
Tė Ardhura nga Detyrime tė Shlyera nga tė TretėNuk ka
Tė ardhura vjetore si % ndaj tė ardhurave tė pagės nga ky funksion
Tė tjera
1) Gjendja e llogarisė bankare nė bankėn Credins, pakėsim 347 000 lekė.
2) Gjendja e llogarisė bankare nė bankė Alpha Bank, shtesė pas mbylljes tė njė llogarie tjetėr po nė kėtė bankė, 1 365 000 lekė, gjendja totale 1 500 000 lekė.
3) Bashkėshortja, Znj. Adriana Beqaj, gjendja e llogarisė rrjedhėse si individ nė bankėn Credins, shtesė 1 430 000 lekė.
4) Bashkėshortja, Znj. Adriana Beqaj, gjendja e llogarisė rrjedhėse si person fizik nė bankėn Credins, pakėsim 79 200 lekė.
5) Bashkėshortja, Znj. Adriana Beqaj, gjendja e llogarisė rrjedhėse si person fizik nė bankėn Credins, shtesė 1 320 euro.
6) Bashkėshortja, Znj. Adriana Beqaj, gjendja e llogarisė rrjedhėse si person fizik nė bankėn Credins, shtesė 20 485 dollarė.
7) Bashkėshortja, Znj. Adriana Beqaj, gjendja e llogarisė rrjedhėse si individ nė bankėn Procredit, pakėsim 802 000 lekė.
8) Bashkėshortja, Znj. Adriana Beqaj, gjendja e llogarisė sė kursimit si individ, shtesė 350 000 lekė.
9) Vajza, Znj. Deborah Beqaj, gjendja e llogarisė rrjedhėse nė bankėn Raiffeisen, 30 000 lekė.
10) Vajza, Znj. Deborah Beqaj, kursime nė fondin e pensioneve private vullnetare nė Raiffeisen, 26 360 lekė.
11) Vajza, Znj. Deborah Beqaj, kuota nė fondin e Raiffeisen Prestigj (shpėrblim nga punėdhėnėsi Raiffeisen Invest), 106 000 lekė.


SHPENZIMET E DEKLARUESHME 2017
Pėrshkrim shpenzimi
Nuk ka