Para dhe Pushtet


Funksion Subjekti:

Emėr Subjekti:

Nė Money&Power (One Stop Integrate Data Source) janė publikuar tė dhėna pėr pasuri, tė ardhura dhe shpenzime tė deklaruara nga funksionarė tė lartė publik. Tė dhėnat janė sipas deklarimeve zyrtare tė njė viti tė caktuar apo deklarim fillestar pėrpara marrjes sė detyrės. Nė ēdo rast informacioni flet pėr datėn e plotėsimit tė dokumentit pėr Inspektoriatin e Lartė tė Deklarimit tė Pasurive ILKDP. Veē subjektit nė deklarim pėrfshihen edhe persona tė tjerė pjesėtarė tė familjes me detyrim ligjor pėr tė deklaruar. Deklarimi vjetor karakterizohet nga informacioni pėr tė ardhura tė krijuara nė atė vit; pasuri tė fituara gjatė vitit nė fjalė; sikurse shpenzime pėr tė cilat subjektet kanė detyrim ligjor pėr deklarim. Subjektet pėr tė cilat ka informacion nė kėtė rubrikė janė funksionarė tė lartė publik: President; Anėtar tė Kėshillit tė Ministrave; Kryetar tė Bashkive Kryesore, Pėrfaqėsues tė Parlamentit; Gjyqtar tė Nivelit tė Lartė; Kryeprokuror dhe titullar tė institucioneve tė pavarura. Ky informacion bėhet i hapur dhe transparent, me qėllim informimin e publikut mbi interesat ekonomike dhe pasuritė e funksionarėve tė lartė publik qė pėrfaqėsojnė dhe qeverisin nė vend. Tė dhėnat e Money & Power janė tė ndėrlidhura me tė dhėna tė Open Corporates Albania pėr shoqėri biznesi qė janė pjesė e deklarimit tė njė subjekti individual. Pėr ēdo subjekt ėshtė dhėnė edhe numri i indeksit tė dokumentit zyrtar tė dorėzuar pranė ILKDP, dokument nga ku janė cituar tė dhėnat.

Lista e Subjekteve (Total: 21)

AllA B Ē D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y Z


Emėr Subjekti Funksioni Institucioni
Anila DENAJ Kėshilli i Ministrave PS mandati II Kėshilli i Ministrave
Arben AHMETAJ Kėshilli i Ministrave PS mandati II Kėshilli i Ministrave
Belinda BALLUKU Kėshilli i Ministrave PS mandati II Kėshilli i Ministrave
Bledar ĒUĒI Kėshilli i Ministrave PS mandati II Kėshilli i Ministrave
Blendi KLOSI Kėshilli i Ministrave PS mandati II Kėshilli i Ministrave
Damian GJIKNURI Kėshilli i Ministrave PS mandati II Kėshilli i Ministrave
Ditmir BUSHATI Kėshilli i Ministrave PS mandati II Kėshilli i Ministrave
Edi RAMA Kėshilli i Ministrave PS mandati II Kėshilli i Ministrave
Elisa SPIROPALI Kėshilli i Ministrave PS mandati II Kėshilli i Ministrave
Erion BRAĒE Kėshilli i Ministrave PS mandati II Kėshilli i Ministrave
Etilda (SALIU) GJONAJ Kėshilli i Ministrave PS mandati II Kėshilli i Ministrave
Fatmir XHAFAJ Kėshilli i Ministrave PS mandati II Kėshilli i Ministrave
Lindita NIKOLLA Kėshilli i Ministrave PS mandati II Kėshilli i Ministrave
Mirela KUMBARO FURXHI Kėshilli i Ministrave PS mandati II Ministėr i Kulturės
Niko PELESHI Kėshilli i Ministrave PS mandati II Kėshilli i Ministrave
Ogerta MANASTIRLIU Kėshilli i Ministrave PS mandati II Kėshilli i Ministrave
Olta XHAĒKA Kėshilli i Ministrave PS mandati II Kėshilli i Ministrave
Pandeli MAJKO Kėshilli i Ministrave PS mandati II Kėshilli i Ministrave
Sandėr LLESHI(LLESHAJ) Kėshilli i Ministrave PS mandati II Kėshilli i Ministrave
Senida MESI Kėshilli i Ministrave PS mandati II Kėshilli i Ministrave
Sonila QATO Kėshilli i Ministrave PS mandati II Kėshilli i Ministrave
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >