Para dhe Pushtet


Funksion Subjekti:

Emėr Subjekti:

Nė Money&Power (One Stop Integrate Data Source) janė publikuar tė dhėna pėr pasuri, tė ardhura dhe shpenzime tė deklaruara nga funksionarė tė lartė publik. Tė dhėnat janė sipas deklarimeve zyrtare tė njė viti tė caktuar apo deklarim fillestar pėrpara marrjes sė detyrės. Nė ēdo rast informacioni flet pėr datėn e plotėsimit tė dokumentit pėr Inspektoriatin e Lartė tė Deklarimit tė Pasurive ILKDP. Veē subjektit nė deklarim pėrfshihen edhe persona tė tjerė pjesėtarė tė familjes me detyrim ligjor pėr tė deklaruar. Deklarimi vjetor karakterizohet nga informacioni pėr tė ardhura tė krijuara nė atė vit; pasuri tė fituara gjatė vitit nė fjalė; sikurse shpenzime pėr tė cilat subjektet kanė detyrim ligjor pėr deklarim. Subjektet pėr tė cilat ka informacion nė kėtė rubrikė janė funksionarė tė lartė publik: President; Anėtar tė Kėshillit tė Ministrave; Kryetar tė Bashkive Kryesore, Pėrfaqėsues tė Parlamentit; Gjyqtar tė Nivelit tė Lartė; Kryeprokuror dhe titullar tė institucioneve tė pavarura. Ky informacion bėhet i hapur dhe transparent, me qėllim informimin e publikut mbi interesat ekonomike dhe pasuritė e funksionarėve tė lartė publik qė pėrfaqėsojnė dhe qeverisin nė vend. Tė dhėnat e Money & Power janė tė ndėrlidhura me tė dhėna tė Open Corporates Albania pėr shoqėri biznesi qė janė pjesė e deklarimit tė njė subjekti individual. Pėr ēdo subjekt ėshtė dhėnė edhe numri i indeksit tė dokumentit zyrtar tė dorėzuar pranė ILKDP, dokument nga ku janė cituar tė dhėnat.

Lista e Subjekteve (Total: 37)

AllA B Ē D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y Z


Emėr Subjekti Funksioni Institucioni
Adriano DYRMISHI Prokuror - Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tirane - Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tirane
Adriatik CAMA Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tirane
Afėrdita NDOI (VATNIKAJ) Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tirane
Albert DEMIRNELI Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tirane
Alket MERSINI Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tirane
Anisa QILIMI Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tirane
Apostol PRIFTI Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tirane
Arben NELA Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tirane
Arian PERMETI Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tirane
Avni KRAJA Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tirane
Besnik CENGU Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tirane
Bilbil METE Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tirane
Daniela SULAJ (KONICA) Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tirane
Deniona KATRO Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tirane
Dritan PRENĒI Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tiranė
Dritan GINA Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tirane
Dritan NUSHI Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tirane
Dritan RRESHKA Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tirane
Elizabeta IMERAJ Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tirane
Elsa KAREĒI Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tirane
Elsa MIHA Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tirane
Erion PANO Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tirane
Etien KAPO Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tirane
Gjergji TAKO Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tirane
Granit SHAHU Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tirane
Ida AHMETLLI Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tirane
Isa JATA Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tirane
Julian ZONJA Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tirane
Kolė HYSENAJ Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tirane
Mirela ZAVALANI Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tiranė
Pėrparim HASA Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tiranė
Petrit HYSA Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tiranė
Petrit FUSHA Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tirane
Shpėtim GARUNJA Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tiranė
Suela SALAVAĒI (MUĒMATA) Prokuror - Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tiranė - Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tiranė
Valentin PREĒI Prokuror - Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tiranė - Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tiranė
Ylli PJETĖRNIKAJ Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Tiranė
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >