Para dhe Pushtet


Funksion Subjekti:

Emėr Subjekti:

Nė Money&Power (One Stop Integrate Data Source) janė publikuar tė dhėna pėr pasuri, tė ardhura dhe shpenzime tė deklaruara nga funksionarė tė lartė publik. Tė dhėnat janė sipas deklarimeve zyrtare tė njė viti tė caktuar apo deklarim fillestar pėrpara marrjes sė detyrės. Nė ēdo rast informacioni flet pėr datėn e plotėsimit tė dokumentit pėr Inspektoriatin e Lartė tė Deklarimit tė Pasurive ILKDP. Veē subjektit nė deklarim pėrfshihen edhe persona tė tjerė pjesėtarė tė familjes me detyrim ligjor pėr tė deklaruar. Deklarimi vjetor karakterizohet nga informacioni pėr tė ardhura tė krijuara nė atė vit; pasuri tė fituara gjatė vitit nė fjalė; sikurse shpenzime pėr tė cilat subjektet kanė detyrim ligjor pėr deklarim. Subjektet pėr tė cilat ka informacion nė kėtė rubrikė janė funksionarė tė lartė publik: President; Anėtar tė Kėshillit tė Ministrave; Kryetar tė Bashkive Kryesore, Pėrfaqėsues tė Parlamentit; Gjyqtar tė Nivelit tė Lartė; Kryeprokuror dhe titullar tė institucioneve tė pavarura. Ky informacion bėhet i hapur dhe transparent, me qėllim informimin e publikut mbi interesat ekonomike dhe pasuritė e funksionarėve tė lartė publik qė pėrfaqėsojnė dhe qeverisin nė vend. Tė dhėnat e Money & Power janė tė ndėrlidhura me tė dhėna tė Open Corporates Albania pėr shoqėri biznesi qė janė pjesė e deklarimit tė njė subjekti individual. Pėr ēdo subjekt ėshtė dhėnė edhe numri i indeksit tė dokumentit zyrtar tė dorėzuar pranė ILKDP, dokument nga ku janė cituar tė dhėnat.

Lista e Subjekteve (Total: 20)

AllA B Ē D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y Z


Emėr Subjekti Funksioni Institucioni
Agim DILKA Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Elbasan
Alfred SHEHU Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Elbasan
Arbėr BEREXHA Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Elbasan
Armanda XHAFERRI Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Elbasan
Bajram BRECANI Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Elbasan
Elveta MURRA Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Elbasan
Enkeleda MILLONAI Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Elbasan
Erida KOKONOZI (LAMKA) Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Elbasan
Ermira TAFANI Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Elbasan
Fatmir LUSHI Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Elbasan
Hektor MUSHI Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Elbasan
Milan LASKAJ Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Elbasan
Mustafa TURKU Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Elbasan
Pėrparim HASA Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Elbasan
Petref ASLLANI Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Elbasan
Platin ALIĒKA Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Elbasan
Pranvera STAFA Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Elbasan
RAJMONDA BERISHA (KOPAĒI) Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Elbasan
Ritvan SUKA Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Elbasan
Xhelian SEFERI Prokuror Prokuroria e gjykatės sė shkallės sė parė Elbasan
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >