Para dhe Pushtet


Funksion Subjekti:

Emėr Subjekti:

Nė Money&Power (One Stop Integrate Data Source) janė publikuar tė dhėna pėr pasuri, tė ardhura dhe shpenzime tė deklaruara nga funksionarė tė lartė publik. Tė dhėnat janė sipas deklarimeve zyrtare tė njė viti tė caktuar apo deklarim fillestar pėrpara marrjes sė detyrės. Nė ēdo rast informacioni flet pėr datėn e plotėsimit tė dokumentit pėr Inspektoriatin e Lartė tė Deklarimit tė Pasurive ILKDP. Veē subjektit nė deklarim pėrfshihen edhe persona tė tjerė pjesėtarė tė familjes me detyrim ligjor pėr tė deklaruar. Deklarimi vjetor karakterizohet nga informacioni pėr tė ardhura tė krijuara nė atė vit; pasuri tė fituara gjatė vitit nė fjalė; sikurse shpenzime pėr tė cilat subjektet kanė detyrim ligjor pėr deklarim. Subjektet pėr tė cilat ka informacion nė kėtė rubrikė janė funksionarė tė lartė publik: President; Anėtar tė Kėshillit tė Ministrave; Kryetar tė Bashkive Kryesore, Pėrfaqėsues tė Parlamentit; Gjyqtar tė Nivelit tė Lartė; Kryeprokuror dhe titullar tė institucioneve tė pavarura. Ky informacion bėhet i hapur dhe transparent, me qėllim informimin e publikut mbi interesat ekonomike dhe pasuritė e funksionarėve tė lartė publik qė pėrfaqėsojnė dhe qeverisin nė vend. Tė dhėnat e Money & Power janė tė ndėrlidhura me tė dhėna tė Open Corporates Albania pėr shoqėri biznesi qė janė pjesė e deklarimit tė njė subjekti individual. Pėr ēdo subjekt ėshtė dhėnė edhe numri i indeksit tė dokumentit zyrtar tė dorėzuar pranė ILKDP, dokument nga ku janė cituar tė dhėnat.

Lista e Subjekteve (Total: 35)

AllA B Ē D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y Z


Emėr Subjekti Funksioni Institucioni
Afrim SHEHU Prokuror - Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durrės - Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durrės
Alket MERSINI Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durrės
Alketa NUSHI Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durrės
Alma FELAJ (KOLA) Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durrės
Altin BINAJ Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durrės
Anila BEBEĒI Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durrės
Antoneta SEVDARI (BEJKO) Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durrės
Arben SHARRA Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durrės
Arben SMAĒI Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durrės
Arian NDOJA Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durrės
Artan MADANI Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durrės
Deniona KATRO Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durrės
Drini PALI Prokuror - Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durres - Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durres
Dritan GRIPSHI Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durrės
Edmond KARIQI Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durres
Edmond KOLOSHI Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durres
Elena PELUSHI (BAKALLBASHI) Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durrės
Eloida GOXHI Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durrės
Elvin GOKAJ Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durrės
Erind REOVICA Oficer i Policisė Gjyqsore Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durrės
Ferdinand ELEZI Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durrės
Gezim VEIZI Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durres
Ida AHMETLLI Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durrės
Ilir TURJA Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durrės
Kujtim BASHAJ Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durrės
Marsida FRASHERI Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durrės
NDINI TAVANI Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durrės
Oltiana GJONI (ĒIFLIKU) Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durrės
Rabiana HALILI Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durrės
Sabri KASTRATI Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durrės
Sokol NISHANI Oficer i Policisė Gjyqsore - Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durrės - Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durrės
Sotir KLLAPI Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durrės
Suela SALAVAĒI (MUĒMATA) Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durrės
Teuta RRUDHA Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durrės
Vladimir MARA Prokuror Prokuroria e Rrethit Gjyqėsor Durrės
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >