Para dhe Pushtet


Funksion Subjekti:

Emėr Subjekti:

Nė Money&Power (One Stop Integrate Data Source) janė publikuar tė dhėna pėr pasuri, tė ardhura dhe shpenzime tė deklaruara nga funksionarė tė lartė publik. Tė dhėnat janė sipas deklarimeve zyrtare tė njė viti tė caktuar apo deklarim fillestar pėrpara marrjes sė detyrės. Nė ēdo rast informacioni flet pėr datėn e plotėsimit tė dokumentit pėr Inspektoriatin e Lartė tė Deklarimit tė Pasurive ILKDP. Veē subjektit nė deklarim pėrfshihen edhe persona tė tjerė pjesėtarė tė familjes me detyrim ligjor pėr tė deklaruar. Deklarimi vjetor karakterizohet nga informacioni pėr tė ardhura tė krijuara nė atė vit; pasuri tė fituara gjatė vitit nė fjalė; sikurse shpenzime pėr tė cilat subjektet kanė detyrim ligjor pėr deklarim. Subjektet pėr tė cilat ka informacion nė kėtė rubrikė janė funksionarė tė lartė publik: President; Anėtar tė Kėshillit tė Ministrave; Kryetar tė Bashkive Kryesore, Pėrfaqėsues tė Parlamentit; Gjyqtar tė Nivelit tė Lartė; Kryeprokuror dhe titullar tė institucioneve tė pavarura. Ky informacion bėhet i hapur dhe transparent, me qėllim informimin e publikut mbi interesat ekonomike dhe pasuritė e funksionarėve tė lartė publik qė pėrfaqėsojnė dhe qeverisin nė vend. Tė dhėnat e Money & Power janė tė ndėrlidhura me tė dhėna tė Open Corporates Albania pėr shoqėri biznesi qė janė pjesė e deklarimit tė njė subjekti individual. Pėr ēdo subjekt ėshtė dhėnė edhe numri i indeksit tė dokumentit zyrtar tė dorėzuar pranė ILKDP, dokument nga ku janė cituar tė dhėnat.

Lista e Subjekteve (Total: 38)

AllA B Ē D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y Z


Emėr Subjekti Funksioni Institucioni
Adriano DYRMISHI Prokuror - Prokuror Prokuroria Tirane - Prokuroria Tirane
Albert DEMIRNELI Prokuror Prokuroria Tirane
Albert KULIĒI Prokuror Prokuroria Tiranė
Alma MUĒA Prokuror Prokuroria Tirane
Altin DUMANI Prokuror Prokuroria Tiranė
Arben DOLLAPAJ Prokuror Prokuroria Tiranė
Arben NELA Prokuror Prokuroria Tiranė
Arben QOSJA Prokuror - Prokuror Prokuroria Tiranė - Prokuroria Tiranė
Arben SHARRA Prokuror Prokuroria Tiranė
Arian PERMETI Oficer i Policisė Gjyqsore Prokuroria Tiranė
Astrit HALILAJ Oficer i Policisė Gjyqsore Prokuroria Tiranė
Bardhyl SHEHU Oficer i Policisė Gjyqsore Prokuroria Tiranė
Besnik CANI Prokuror Prokuroria Tiranė
Besnik MUĒI Prokuror Prokuroria Tiranė
Bledar BEJKO Prokuror Prokuroria Tiranė
Blerim TOMINAJ Prokuror Prokuroria Tiranė
Daniela SULAJ (KONICA) Prokuror Prokuroria Tiranė
Dritan NUSHI Prokuror Prokuroria Tiranė
Elona ALVORA Prokuror Prokuroria Tiranė
Emror KASAJ Oficer i Policisė Gjyqsore Prokuroria Tiranė
Erida KOKONOZI (LAMKA) Prokuror Prokuroria Tiranė
Ervin BEQIRI Prokuror Prokuroria Tiranė
Etien KAPO Prokuror Prokuroria Tirane
Fatjona MEMĒAJ Prokuror Prokuroria Tiranė
Gezim VEIZI Oficer i Policisė Gjyqsore Prokuroria Tiranė
Gjergji TAKO Prokuror - Prokuror Prokuroria Tirane - Prokuroria Tirane
Kolė HYSENAJ Prokuror Prokuroria Tiranė
Kostaq BELURI Prokuror Prokuroria Tirane
NDINI TAVANI Prokuror Prokuroria Tirane
Pėrparim HASA Prokuror Prokuroria Tirane
Petrit FUSHA Prokuror - Prokuror - Prokuror - Prokuror Prokuroria Tiranė - Prokuroria Tiranė - Prokuroria Tiranė - Prokuroria Tiranė
Rovena GASHI Prokuror Prokuroria Tirane
Rovena ZOTO (BOZO) Prokuror Prokuroria Tiranė
Shpėtim GARUNJA Prokuror Prokuroria Tirane
Sokol STOJANI Prokuror Prokuroria Tirane
Suela SALAVAĒI (MUĒMATA) Prokuror - Prokuror Prokuroria Tirane - Prokuroria Tirane
Valentin PREĒI Prokuror - Prokuror Prokuroria Tirane - Prokuroria Tirane
Zeqir HODA Prokuror Prokuroria Tirane
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >