Para dhe Pushtet


Funksion Subjekti:

Emėr Subjekti:

Nė Money&Power (One Stop Integrate Data Source) janė publikuar tė dhėna pėr pasuri, tė ardhura dhe shpenzime tė deklaruara nga funksionarė tė lartė publik. Tė dhėnat janė sipas deklarimeve zyrtare tė njė viti tė caktuar apo deklarim fillestar pėrpara marrjes sė detyrės. Nė ēdo rast informacioni flet pėr datėn e plotėsimit tė dokumentit pėr Inspektoriatin e Lartė tė Deklarimit tė Pasurive ILKDP. Veē subjektit nė deklarim pėrfshihen edhe persona tė tjerė pjesėtarė tė familjes me detyrim ligjor pėr tė deklaruar. Deklarimi vjetor karakterizohet nga informacioni pėr tė ardhura tė krijuara nė atė vit; pasuri tė fituara gjatė vitit nė fjalė; sikurse shpenzime pėr tė cilat subjektet kanė detyrim ligjor pėr deklarim. Subjektet pėr tė cilat ka informacion nė kėtė rubrikė janė funksionarė tė lartė publik: President; Anėtar tė Kėshillit tė Ministrave; Kryetar tė Bashkive Kryesore, Pėrfaqėsues tė Parlamentit; Gjyqtar tė Nivelit tė Lartė; Kryeprokuror dhe titullar tė institucioneve tė pavarura. Ky informacion bėhet i hapur dhe transparent, me qėllim informimin e publikut mbi interesat ekonomike dhe pasuritė e funksionarėve tė lartė publik qė pėrfaqėsojnė dhe qeverisin nė vend. Tė dhėnat e Money & Power janė tė ndėrlidhura me tė dhėna tė Open Corporates Albania pėr shoqėri biznesi qė janė pjesė e deklarimit tė njė subjekti individual. Pėr ēdo subjekt ėshtė dhėnė edhe numri i indeksit tė dokumentit zyrtar tė dorėzuar pranė ILKDP, dokument nga ku janė cituar tė dhėnat.

Lista e Subjekteve (Total: 24)

AllA B Ē D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V X Y Z


Emėr Subjekti Funksioni Institucioni
Adnan XHOLI Prokuror Prokuroria Krimeve tė Rėnda
Adnand KOSOVA Prokuror Prokuroria Krimeve tė Rėnda
Altin DUMANI Prokuror Prokuroria Krimeve tė Rėnda
Anton MARTINI Prokuror Prokuroria Krimeve tė Rėnda
Ardian BRAHO Prokuror Prokuroria Krimeve tė Rėnda
Aurel ZARKA Oficer i Policisė Gjyqsore Prokuroria Krimeve tė Rėnda
Bardhok LLESHI Prokuror Prokuroria Krimeve tė Rėnda
Besnik MUĒI Prokuror Prokuroria Krimeve tė Rėnda
Bledar MAKSUTI Oficer i Policisė Gjyqsore Prokuroria Krimeve tė Rėnda
Doloreza MUSABELLIU Prokuror Prokuroria Krimeve tė Rėnda
Elizabeta IMERAJ Prokuror Prokuroria Krimeve tė Rėnda
Ened NAKUĒI Prokuror Prokuroria Krimeve tė Rėnda
Erion PANO Oficer i Policisė Gjyqsore Prokuroria Krimeve tė Rėnda
Eugen BEĒI Prokuror Prokuroria Krimeve tė Rėnda
Genci QANA Prokuror Prokuroria Krimeve tė Rėnda
Gentian TRENOVA Prokuror Prokuroria Krimeve tė Rėnda
Henrik LIGORI Prokuror Prokuroria Krimeve tė Rėnda
Kledian LLAHO Oficer i Policisė Gjyqsore Prokuroria Krimeve tė Rėnda
Kostaq BELURI Prokuror - Prokuror Prokuroria Krimeve tė Rėnda - Prokuroria Krimeve tė Rėnda
Njazi SEFERI Prokuror Prokuroria Krimeve tė Rėnda
Olsian ĒELA Prokuror Prokuroria Krimeve tė Rėnda
Pėrparim KULLURI Prokuror - Prokuror Prokuroria Krimeve tė Rėnda - Prokuroria Krimeve tė Rėnda
Sokol MALAJ Prokuror Prokuroria Krimeve tė Rėnda
Vladimir MARA Oficer i Policisė Gjyqsore Prokuroria Krimeve tė Rėnda
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >