Treasury Transactions 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,856 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Payment Reason:

Transactions Value:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston do pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet do jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kye. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojn fondet e alokuara
  • Sa paguhet pr shrbime dhe projekte t caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar do institucion
  • Sa para jan paguar n intervale t caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Transactions Value No Transactions Limit value Interval (date registration) Interval (date execute)
A&T 4,064,178.00 3 All => =>

Transactions

Institution Perfitues Treasury Branch Value Date registration Data executed Invoice No Payment Reason Invoice description
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) A&T Tirane 332,000 2018-09-20 2018-09-24 25610730012018 Karburant dhe vaj 1073001 KQZ 2018 karburant urdh prok 22 dt 3.9.18 ft ofert 6.9.18 fat 303 dt 11.9.18 ser 65263308 f.hyr 15 dt 17.9.18
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) A&T Tirane 3,421,858 2017-07-14 2017-07-17 32310730012017 Karburant dhe vaj K Q Z karburant, urdh prok 34 dt 22.4.17 kont 2343/4 20.5.17 fat 257 dt 24.5.17 ser 45245707 f.hyr 28 dt 25.5.17 p.ver 2343/7 25.5.17
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) A&T Tirane 310,320 2016-11-21 2016-11-21 32910730012016 Karburant dhe vaj KQZ bl karbur. up 48 dt 26.10.2016 ftes 26.10.2016 vler perf. 27.10.2016 ft 836 dt 10.11.2016 s 39002836 fh 60 dt 10.11.2015
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave