Treasury Transactions 2015-2017- Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) (Mbi 1,856 transaksione te regjistruara)

Perfitues:

Payment Reason:

Transactions Value:

Transaksione Thesari eshte nje sherbim qe ofrohet nga organizata AIS me qellim informim, transparence, monitorim dhe llogaridhenie per taksapaguesit. Sherbimi u jep mundesi qytetareve te mesojne si shpenzojne Institucionet Publike parate e tyre. Te dhenat kane burim paresor Sistemin e Shpenzimeve te Zyres Qendrore te Thesarit. Informacioni i ofruar nga AIS permes dy portaleve Spending Data Albania dhe Open Data Albania liston do pagese, transaksion thesari te realizuar nga 1895 institucione buxhetore ne vend. Te dhenat jane te plota nga data janar 2012 deri ne ditet aktuale. Databaza perditesohet do jave. Te dhenat mund te aksesohen, perdoren dhe riperdoren nga kushdo. Filtrat e kerkimit mundesojne informacion sipas dates, institucionit, klientit perfitues, kategorise se shpenzimit, fashave per vlera transaksioni dhe kerkimit me fjale kye. Per me shume informacion dhe njohuri mbi metodologjine ju mund te shkruani tek info@ais.al. Duke analizuar rekordet e kesaj databaze te mire strukturuar, mund te kuptohet dhe monitorohet::

  • Si shpenzon administrata dhe shteti shqiptar parate e taksapaguesve
  • Ku shkojn fondet e alokuara
  • Sa paguhet pr shrbime dhe projekte t caktuara.
  • Sa para ka shpenzuar do institucion
  • Sa para jan paguar n intervale t caktuara kohore
  • etj.
supplierListForInst
Lista e Kategori Shpenzimi
* Vetem Transaksionet 2014 pas Shkurtit jane kategorizuara sipas tipit te shpenzimit.

Rezultate permbledhese

Perfitues Transactions Value No Transactions Limit value Interval (date registration) Interval (date execute)
4ALB 34,200.00 3 All => =>

Transactions

Institution Perfitues Treasury Branch Value Date registration Data executed Invoice No Payment Reason Invoice description
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) 4 ALB Tirane 11,400 2017-09-27 2017-09-28 47310730012017 Sherbime te tjera 1073001 KQZ shp interneti, u.p 43 dt 29.5.17ftes ofert 29.5.17 rap permb RF-16261-06-02-2017 kont 3414/1 dt 15.6.17 fat 1181 dt 15.9.17 ser 52979604
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) 4 ALB Tirane 11,400 2017-08-24 2017-08-25 41610730012017 Sherbime te tjera 1073001 KQZ sherbim interneti, u.p 43 dt 29.5.17, ftes ofert 29.5.17, kont 3414/1 15.6.17 fat 1052 16.8.17 ser 52058624
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (3535) 4 ALB Tirane 11,400 2017-08-03 2017-08-04 40010730012017 Sherbime te tjera 1073001 KQZ, sherbim interneti, UP nr 43 dt 29.5.17, ft oferte dt 29.5.17, kont nr 341/4 dt 15.6.17, ft nr 914 dt 17.7.17
  • < Më para
  • 1
  • Më pas >
Mundesuar nga Instituti Shqiptar i Shkencave