Money and Power


GENERAL DATA
INITIAL DECLARATION OF ASSETS

INCOMES AND COMMITMENTS IN PUBLIC / PRIVATE ACTIVITIES 2017
Category Description and source of income
Incomes from Salary and other supplementary compensationsTė ardhura neto tė vitit me vlerė 865 320 Lekė, nga paga si Kryetare e Bashkisė Patos.
Incomes from BonusesNuk ka
Incomes from Advisor / Member of BoardsNuk ka
Incomes from bank interests
1) Tė ardhura me vlerė 0,43 USD nga interesat e depozitės me vlerė 503,95 Dollar pranė ProCredit Bank.
2) Tė ardhura me vlerė 10,77 USD nga interesat e depozitės me vlerė 1 812,04 USD pranė ProCredit Bank.
Incomes from RentNuk ka
Incomes from Businesses and EntrepreneurshipNuk ka
Incomes from SharesNuk ka
Incomes from Publications and CopyrightNuk ka
Incomes from Heritage RightsNuk ka
Incomes of other family members, who are part of his Family Certificate
1) Bashkėshorti, tė ardhura me vlerė 803 580 Lekė nga paga si punonjės i kompanisė Albpetrol.
2) Bashkėshorti, tė ardhura me vlerė 274 590 Lekė, nga aktiviteti privat.
3) Bashkėshorti, tė ardhura me vlerė 850 000 Lekė nga prodhimtaria 'Lajthi' e tokės bujqėsore.
4) E bija Znj. Fjoralba, tė ardhura me vlerė 549 072 Lekė nga paga si specialiste nė Bashkinė Fier.
Payments received for obligations from third partiesNuk ka
Annual incomes as % of incomes from salary for this function
OthersBashkėshorti Z. Mersin Bilalaj, depozitė me vlerė 1 837 000 Lekė, krijuar nė datė 13.02. 2017 dhe 23.05.2017 pranė Raiffeisen bank nga kursimet e pagės dhe aktiviteti privat.


DECLARED EXPENSES 2017
Expense Description
Nuk ka