Money and Power


GENERAL DATA
INITIAL DECLARATION OF ASSETS

INCOMES AND COMMITMENTS IN PUBLIC / PRIVATE ACTIVITIES 2016
Category Description and source of income
Incomes from Salary and other supplementary compensations
1)Ka pėrfituar 1 073 421 lekė neto nga paga dhe orė jashtė orarit nga pozicioni si gjyqtar Administrativ i Shkallės sė Parė Tiranė.
2) Deklaruesi ka pėrfituar 15 000 lekė tė ardhura si lehtėsues pranė Shkollės sė Magjistraturės pėr 2016.
Incomes from Bonuses
Incomes from Advisor / Member of Boards
Incomes from bank interests
Incomes from Rent
Incomes from Businesses and Entrepreneurship
Incomes from Shares
Incomes from Publications and Copyright
Incomes from Heritage Rights
Incomes of other family members, who are part of his Family CertificateBashkėshortja ka pėrfituar 1 101 490 lekė neto nga paga dhe ore jashtė orarit nga pozicioni si Prokurore pranė Prokurorisė sė Rrethit Gjyqėsor Tiranė.
Payments received for obligations from third parties
Annual incomes as % of incomes from salary for this function
Others
1)Kursime nga paga nė llogarinė rrjedhėse, ku gjendja e kėsaj llogarie nė datė 31.12.2016 pranė BKT ėshtė 1 065 339 lekė.
2)Detyrim ekzistues prej 12 000 euro si shkak i ekzistencės sė Kontratės sė Huasė mes huadhėnėsit zotit Besim Kaēkini dhe deklaruesit, marrė pėr qėllim blerje apartamenti. Kontrata ėshtė pa interesa me kohėzgjatje deri nė datė 04.01.2022.


DECLARED EXPENSES 2016
Expense Description