Money and Power


GENERAL DATA
INITIAL DECLARATION OF ASSETS

INCOMES AND COMMITMENTS IN PUBLIC / PRIVATE ACTIVITIES 2015
Category Description and source of income
Incomes from Salary and other supplementary compensationsTė ardhura nga paga dhe shpėrblime si Oficer i Policisė Gjyqėsore nė Prokurorinė e Pėrgjithshme Tiranė dhe si Prokuror nė Gjirokastėr, 1 003 989 lekė.
Incomes from BonusesNuk ka
Incomes from Advisor / Member of BoardsNuk ka
Incomes from bank interestsNuk ka
Incomes from RentNuk ka
Incomes from Businesses and EntrepreneurshipNuk ka
Incomes from SharesNuk ka
Incomes from Publications and CopyrightNuk ka
Incomes from Heritage RightsNuk ka
Incomes of other family members, who are part of his Family CertificateBashkėshortja, tė ardhura nga paga si Gjyqtare pranė Gjykatės sė Shkallės sė Parė Administrative Tiranė, 1 141 675 lekė.
Payments received for obligations from third partiesNuk ka
Annual incomes as % of incomes from salary for this function100%
Others
1) Gjendja e Kursimeve 450 000 lekė, pjesė e regjimit martesor.
2) Bashkėshortja, gjendje e llogarisė sė pagės mė 31.12.2015, 2 472 lekė.
3) Detyrime tė papaguara nė vlerėn 2 937 428 lekė pėr kredi bankare pėr banesė marrė mė 30.01.2010 me principal 3 500 000 lekė, interes Bono thesari + 1.3% dhe afat shlyerje 240 muaj.


DECLARED EXPENSES 2015
Expense Description
Detyrime tė paguara nė vlerėn -289 226 lekė pėr kredi bankare pėr banesė marrė mė 30.01.2010 me principal 3 500 000 lekė, interes Bono thesari + 1.3% dhe afat shlyerje 240 muaj.