Money and Power


GENERAL DATA


INCOMES AND COMMITMENTS IN PUBLIC / PRIVATE ACTIVITIES 2015
Category Description and source of income
Incomes from Salary and other supplementary compensationsPaga e pėrfituar si gjyqtar 1 092 785 (njė milion e nėntėdhjetė e dymijė e shtatėqind e tetėdhjetė e pesė) Lekė.
Incomes from Bonuses
Incomes from Advisor / Member of Boards
Incomes from bank interests
Incomes from Rent
Incomes from Businesses and Entrepreneurship
Incomes from Shares
Incomes from Publications and Copyright
Incomes from Heritage Rights
Incomes of other family members, who are part of his Family Certificate
1) Bashkėshortja Suzana Cena paga pėrfituar nga puna si Inspektore pranė Agjencisė sė Kthim dhe Kompensim Pronash 735 174 lekė.
2) bashkėshortja zonja Suzana Cena paga e pėrfituar si punonjėse pranė Qendrės Spitalore Nėnė Tereza nė vlerėn 28 724 lekė.
Payments received for obligations from third parties
1) Paguar gjatė 2015 vlerėn 765 euro pėr njė hua Leasing pėr autoveturė me vlerė detyrimi 5000 euro, mbetur pa paguar me 31 dhjetor 2015 vlera 2 642 euro.
2) Hua e marrė nga kunata nė datėn 4. 5. 2015 nė vlerėn 3988 euro me qėllim blerje autoveture.
3) shlyer njė detyrim i mbetur me vlerėn 1000 euro si shlyerje pėrfundimtare nė 2015.
4) marrė kredi njė shoqėrie me qėllim mobilim banese nė vlerėn 700 000 lekė.
Annual incomes as % of incomes from salary for this function
Others


DECLARED EXPENSES 2015
Expense Description