Money and Power


GENERAL DATA
INITIAL DECLARATION OF ASSETS

INCOMES AND COMMITMENTS IN PUBLIC / PRIVATE ACTIVITIES 2016
Category Description and source of income
Incomes from Salary and other supplementary compensationsTė ardhura nga paga si gjyqtar nė Gjykatėn e Apelit, Vlorė dhe Gjykatėn e Apelit, Tiranė, 1 235 491 lekė.
Incomes from BonusesNuk ka
Incomes from Advisor / Member of BoardsNuk ka
Incomes from bank interestsNuk ka
Incomes from RentNuk ka
Incomes from Businesses and EntrepreneurshipNuk ka
Incomes from SharesNuk ka
Incomes from Publications and CopyrightNuk ka
Incomes from Heritage RightsNuk ka
Incomes of other family members, who are part of his Family CertificateBashkėshortja, Znj. Eneida Civici, tė ardhura nga paga si gjyqtare nė Gjykatėn e Rrethit, Tiranė dhe shpėrblimet si anėtare e Kėshillit tė Lartė tė Drejtėsisė, 1 225 195 lekė.
Payments received for obligations from third partiesNuk ka
Annual incomes as % of incomes from salary for this function
Others
1) Gjendja cash, kursime tė vitit 2015, pakėsim 280 000 lekė, (janė shpenzuar gjithė kursimet e njė viti mė parė), pjesa takuese 50 %.
2) Gjendja cash, kursime gjatė vitit 2016, vlera 300 000 lekė, pjesa takuese 50 %.


DECLARED EXPENSES 2016
Expense Description
Nuk ka