Money and Power


GENERAL DATA
INITIAL DECLARATION OF ASSETS

INCOMES AND COMMITMENTS IN PUBLIC / PRIVATE ACTIVITIES 2016
Category Description and source of income
Incomes from Salary and other supplementary compensationsTė ardhura nga paga dhe pėrfitimet nė funksionin e deputetit, 187 536 lekė.
Incomes from BonusesNuk ka
Incomes from Advisor / Member of BoardsNuk ka
Incomes from bank interestsNuk ka
Incomes from RentNuk ka
Incomes from Businesses and EntrepreneurshipNuk ka
Incomes from SharesNuk ka
Incomes from Publications and CopyrightNuk ka
Incomes from Heritage RightsNuk ka
Incomes of other family members, who are part of his Family CertificateNuk ka
Payments received for obligations from third partiesNuk ka
Annual incomes as % of incomes from salary for this function100%
Others
1) Kredi bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė ne vend e marrė nga bashkėshortėt Ndocaj nė qershor 2007 me principal 325 000 euro, detyrimi financiar i pashlyer nė datėn e deklarimit 280 000 euro.
2) Kredi bankare e marrė nga bashkėshortėt Ndocaj nė vitin 2002 me principal 185 000 euro, detyrimi financiar i pashlyer nė datėn e deklarimit 130 000 euro, deklaruesi specifikon se kredia e huamarrjes po shqyrtohet nė njė procedim gjyqėsor pa dhėnė objekt procedimi .
3) Kredi bankare 435 000 euro, detyrimi financiar i pashlyer 300 000 euro.


DECLARED EXPENSES 2016
Expense Description
Nuk ka