Money and Power


GENERAL DATA


INCOMES AND COMMITMENTS IN PUBLIC / PRIVATE ACTIVITIES 2014
Category Description and source of income
Incomes from Salary and other supplementary compensationsTė ardhura nga paga si zėvendėsdrejtor pėr Hetimin e Krimeve dhe mė pas nė funksionin e drejtorit tė policisė sė qarkut Berat, 409 319 lekė.
Incomes from BonusesNuk ka
Incomes from Advisor / Member of BoardsNuk ka
Incomes from bank interestsTė ardhura nga interesa bankare, 118 080 lekė.
Incomes from RentNuk ka
Incomes from Businesses and EntrepreneurshipNuk ka
Incomes from SharesNuk ka
Incomes from Publications and CopyrightNuk ka
Incomes from Heritage RightsNuk ka
Incomes of other family members, who are part of his Family CertificateBashkėshortja, Klodjana Tafa, tė ardhura nga puna si specialiste pranė Sektorit tė Migracionit dhe Ripranimeve, nė Drejtorinė Rajonale pėr Kufirin dhe Migracionin nė Durrės, nga 01.09.2014-31.12.2014, 228 551 lekė.
Payments received for obligations from third partiesNuk ka
Annual incomes as % of incomes from salary for this function
OthersGjendja e depozitės bankare nė “Tirana Bank”, 5 300 000 lekė.


DECLARED EXPENSES 2014
Expense Description
Nuk ka