Money and Power


GENERAL DATA


INCOMES AND COMMITMENTS IN PUBLIC / PRIVATE ACTIVITIES 2014
Category Description and source of income
Incomes from Salary and other supplementary compensationsTė ardhura nga paga si gjyqtar, 1 607 515 lekė.
Incomes from BonusesNuk ka
Incomes from Advisor / Member of BoardsNuk ka
Incomes from bank interestsNuk ka
Incomes from RentNuk ka
Incomes from Businesses and EntrepreneurshipNuk ka
Incomes from SharesNuk ka
Incomes from Publications and CopyrightNuk ka
Incomes from Heritage RightsNuk ka
Incomes of other family members, who are part of his Family Certificate
1) Bashkėshortja, tė ardhura nga veprimtaria private (shoqėri me pėrgjegjėsi tė kufizuar), 732 946, 41 lekė.
2) Bashkėshortja, tė ardhura nga paga si mėsuese nė shkollėn 9-vjeēare publike nė Tiranė, 544 793, 43 lekė.
Payments received for obligations from third partiesNuk ka
Annual incomes as % of incomes from salary for this function
Others
1) Kursime nga paga dhe tė ardhurat nga veprimtaria ekonomike e bashkėshortes, 300 000 lekė, pjesa takuese 50 %.
2) Depozitė kursimi nė njė bankė tė nivelit tė dytė, shtuar me 1 163 lekė.
3) 20 000 euro mbetur nga shuma e marrė hua.


DECLARED EXPENSES 2014
Expense Description
Nuk ka