Money and Power


GENERAL DATA


INCOMES AND COMMITMENTS IN PUBLIC / PRIVATE ACTIVITIES 2014
Category Description and source of income
Incomes from Salary and other supplementary compensationsTė ardhura nga paga dhe shpėrblime si gjyqtar, 1 590 901 lekė.
Incomes from BonusesNuk ka
Incomes from Advisor / Member of BoardsNuk ka
Incomes from bank interestsTė ardhura nga interesat bankare, 13 514 lekė.
Incomes from RentTė ardhura nga qiraja, 32 400 lekė.
Incomes from Businesses and EntrepreneurshipNuk ka
Incomes from SharesNuk ka
Incomes from Publications and CopyrightNuk ka
Incomes from Heritage RightsNuk ka
Incomes of other family members, who are part of his Family CertificateBashkėshortja, tė ardhura nga paga pranė Fakultetit tė Ekonomisė dhe Agrobiznesit nė Universitetin Bujqėsor tė Tiranės, 1 053 651 lekė.
Payments received for obligations from third partiesNuk ka
Annual incomes as % of incomes from salary for this function
Others
1) Gjendja e kursimeve tė siguruara sė bashku me bashkėshorten pėr 2014, 700 000 lekė.
2) Shpenzime pėr blerjen e njė garazhi me sip. 18.31 m2, 1 283 800 lekė, pjesa takuese 50 %.
3) Kredi bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė nė shumėn 5 000 000, me afat 25 vjet dhe normė interesi 3 %, detyrimi financiar i pashlyer 3 756 834 lekė.


DECLARED EXPENSES 2014
Expense Description
Nuk ka