Money and Power


GENERAL DATA
INITIAL DECLARATION OF ASSETS

INCOMES AND COMMITMENTS IN PUBLIC / PRIVATE ACTIVITIES 2017
Category Description and source of income
Incomes from Salary and other supplementary compensationsTė ardhura neto me vlerė 1 096 612 Lekė nga paga si Kryetar i Bashkisė Pogradec.
Incomes from BonusesNuk ka
Incomes from Advisor / Member of BoardsNuk ka
Incomes from bank interestsNuk ka
Incomes from RentNuk ka
Incomes from Businesses and EntrepreneurshipNuk ka
Incomes from SharesNuk ka
Incomes from Publications and CopyrightNuk ka
Incomes from Heritage RightsNuk ka
Incomes of other family members, who are part of his Family CertificateBashkėshortja, tė ardhura neto tė vitit me vlerė 870 668 Lekė, nga paga si punonjėse pranė Tirana Bank.
Payments received for obligations from third partiesNuk ka
Annual incomes as % of incomes from salary for this function
Others
1) Pakėsim me 22 774 Lekė nė llogarinė pranė BKT. Gjendja e llogarisė nė 31 Dhjetor 2016 ka qėnė 22 774 Lekė dhe nė 31 Dhjetor 2017 ėshtė 0 Lekė.
2) Pakėsim me 9 091 Lekė nė llogarinė pranė Raiffeisen Bank. Gjendja e llogarisė nė 31 Dhjetor 2016 ka qėnė 20 170 Lekė dhe nė 31 Dhjetor 2017 u bė 11 079 Lekė.
3) Pakėsim i detryrimit tė kartės sė kreditit pranė Raiffeisen Bank me 955 Euro. Gjendja e detyrimit nė 31 Dhjetor 2016 ka qėnėminus 2 570 Euro dhe nė 31 Dhjetor 2017 u bė minus 1 615 Euro.
4) Bashkėshortja, pakėsim me 1 353 Lekė nė llogarinė bankare pranė Tirana Bank. Gjendja e llogarisė nė 31 Dhjetor 2016 ka qėnė minus 177 883 Lekė dhe nė 31 Dhjetor 2017 u bė minus 179 236 Lekė.
5) Bashkėshortja, shtesė me 42 Lekė nė llogarinė bankare pranė Tirana Bank. Gjendja e llogarisė nė 31 Dhjetor 2016 ka qėnė 63 Lekė dhe ne 31 Dhjetor 2017 u bė 105 Lekė.
6) Bashkėshortja, pakėsim i detyrimit tė kartės sė kreditit me 475 Lekė. Gjendja e detyrimit nė 31 Dhjetor 2016 ka qėnė minus 119 399 Lekė dhe nė 31 Dhjetor 2016 u bė minus 118 924 Lekė.
7) Bashkėshortja, paguar shuma prej 151 156 Lekė pėr kredinė konsumatore marrė pranė Tirana Bank, me vlerė 700 000 Lekė, interes 2,92% afat 5 vjeēar dhe kėst mujor 12 553,21 Lekė. Kredia ėshtė marrė nė datė 17.06.2016 dhe ka afat deri nė 17.06.2021, gjendja e mbetur e detyrimit nė 31 Dhjetor 2017 ėshtė 501 812 Lekė.


DECLARED EXPENSES 2017
Expense Description
Nuk ka