Money and Power


GENERAL DATA
INITIAL DECLARATION OF ASSETS

INCOMES AND COMMITMENTS IN PUBLIC / PRIVATE ACTIVITIES 2017
Category Description and source of income
Incomes from Salary and other supplementary compensationsTė ardhura me vlerė 865 320 Lekė nga paga si Kryetar i Bashkisė Mat.
Incomes from BonusesNuk ka
Incomes from Advisor / Member of BoardsTė ardhura me vlerė 142 800 Lekė nga pjesėmarrja nė Kėshillin e Qarkut Mat.
Incomes from bank interestsNuk ka
Incomes from RentNuk ka
Incomes from Businesses and EntrepreneurshipNuk ka
Incomes from SharesNuk ka
Incomes from Publications and CopyrightNuk ka
Incomes from Heritage RightsNuk ka
Incomes of other family members, who are part of his Family Certificate
1) Bashkėshortja, tė ardhura me vlerė 344 175 Lekė nga paga si punonjėse nė Bibliotekėn Publike Burrel.
2) Bashkėshortja, tė ardhura me vlerė 300 000 Lekė nga paga si punonjėse nė subjektin HERBI Sh.p.k me NIPT J98021906L.
Payments received for obligations from third partiesNuk ka
Annual incomes as % of incomes from salary for this function
Others
1) Pakėsim me 14 149 Lekė nė llogarinė bankare pranė Societe Generale Albania.
2) Shtesė me 145 Lekė nė llogarinė bankare pranė Raiffeisen Bank.
3) Pakesim me 257 134 Lekė nė llogarinė bankare pranė CredinsBank.
4) Shtesė me 650 000 Lekė nė gjendjen cash si pasojė e tėrheqjes nga llogaria bankare personale dhe ajo e bashkėshortes pranė Credins Bank.
5) Bashkėshotja Znj. Vjollca Rizvani, pakėsim me 72 155 Lekė nė llogarinė bankare pranė Credins Bank.


DECLARED EXPENSES 2017
Expense Description
Nuk ka