Money and Power


GENERAL DATA


INCOMES AND COMMITMENTS IN PUBLIC / PRIVATE ACTIVITIES 2017
Category Description and source of income
Incomes from Salary and other supplementary compensationsTė ardhura neto me vlerė 1 210 008 Lekė nga paga si Kryetar i Bashkisė Lezhė.
Incomes from BonusesNuk ka
Incomes from Advisor / Member of BoardsNuk ka
Incomes from bank interestsTė ardhura me vlerė 5 035 Lekė nga interesat mbi depozitėn pranė Union Bank, me gjendje fillestare 592 400 Lekė, interesa tė maturuar me vlerė 5 924 Lekė dhe tė taksuar pėr 888,6 Lekė.
Incomes from RentNuk ka
Incomes from Businesses and EntrepreneurshipNuk ka
Incomes from SharesNuk ka
Incomes from Publications and CopyrightNuk ka
Incomes from Heritage RightsNuk ka
Incomes of other family members, who are part of his Family CertificateBashkėshortja, tė ardhura neto tė vitit nga paga, 587 832 Lekė.
Payments received for obligations from third partiesNuk ka
Annual incomes as % of incomes from salary for this function
Others
1) Bashkėshortja, shtesė me 65 523 Lekė nė llogarinė e kursimit. Llogaria ka kaluar nė Raiffeisen Bank nga Procredit Bank, si pasojė e mbylljes sė filialit tė kėsaj tė fundit nė Lezhė. Gjendja e llogarisė nė 31 Dhjetor ka qėne 716 237 Lekė dhe nė 15.03.2018 ėshtė 781 760 Lekė.
2) Bashkėshortja, nuk ka ndryshime nė depozitėn pranė Credins Bank, tė pėrftuar nga shitja e pasurisė nė Barbullojė-Lezhė, tė deklaruar mė parė.


DECLARED EXPENSES 2017
Expense Description
Nuk ka