Money and Power


GENERAL DATA


INCOMES AND COMMITMENTS IN PUBLIC / PRIVATE ACTIVITIES 2017
Category Description and source of income
Incomes from Salary and other supplementary compensationsTė ardhura neto tė vitit me vlerė 930 292 Lekė, nga paga si Kryetar i Bashkisė Belsh.
Incomes from BonusesTė ardhura me vlerė 525 564 Lekė nga dietat pėr shėrbimet e inistitucionit.
Incomes from Advisor / Member of BoardsNuk ka
Incomes from bank interestsNuk ka
Incomes from RentNuk ka
Incomes from Businesses and EntrepreneurshipNuk ka
Incomes from SharesNuk ka
Incomes from Publications and CopyrightNuk ka
Incomes from Heritage RightsNuk ka
Incomes of other family members, who are part of his Family CertificateBashkėshortja, tė ardhura neto tė vitit me vlerė 605 063 Lekė nga paga si Drejtoreshė pranė Kopshtit Nr.1 Elbasan.
Payments received for obligations from third partiesNuk ka
Annual incomes as % of incomes from salary for this function
OthersNuk ka


DECLARED EXPENSES 2017
Expense Description
Shlyerje e shumės prej 309 260 Lekė si principal dhe interesa pėr kredinė bankare me vlerė 4 000 000 Lekė dhe kėset mujor 39 820 Lekė, tė marrė pranė Raiffeisen Bank me datė 08.06.2015. Gjendja e detyrimit nė datė 31 Dhjetor ėshtė 3 190 674 Lekė.