Money and Power


GENERAL DATA


INCOMES AND COMMITMENTS IN PUBLIC / PRIVATE ACTIVITIES 2017
Category Description and source of income
Incomes from Salary and other supplementary compensationsTė ardhura neto tė vitit me vlerė 958 442 Lekė nga paga si Kryetar i Bashkisė Shijak.
Incomes from BonusesNuk ka
Incomes from Advisor / Member of BoardsTė ardhura neto tė vitit me vlerė 151 300 Lekė nga paga si Kėshilltar pranė Kėshillit tė Qarkut Durrės.
Incomes from bank interestsNuk ka
Incomes from RentNuk ka
Incomes from Businesses and EntrepreneurshipNuk ka
Incomes from SharesNuk ka
Incomes from Publications and CopyrightNuk ka
Incomes from Heritage RightsNuk ka
Incomes of other family members, who are part of his Family CertificateNuk ka
Payments received for obligations from third partiesNuk ka
Annual incomes as % of incomes from salary for this function
OthersNuk ka


DECLARED EXPENSES 2017
Expense Description
Shlyerje e shumės prej 187 367,62 Lekė pėr kredinė me vlerė 711 000 Lekė, me afat kohor 48 muaj dhe me kėst mujor 18 376,71 Lekė, marrė pranė Raiffeisen Bank. Detyrimi i mbetur nė 31 Dhjetor 2017 ėshtė 260 530,75 Lekė.