Money and Power


GENERAL DATA


INCOMES AND COMMITMENTS IN PUBLIC / PRIVATE ACTIVITIES 2016
Category Description and source of income
Incomes from Salary and other supplementary compensationsTė ardhura nga paga dhe pėrfitime tė tjera financiare si deputet, 2 324 263 lekė.
Incomes from BonusesNuk ka
Incomes from Advisor / Member of BoardsNuk ka
Incomes from bank interestsNuk ka
Incomes from RentNuk ka
Incomes from Businesses and EntrepreneurshipNuk ka
Incomes from SharesNuk ka
Incomes from Publications and CopyrightNuk ka
Incomes from Heritage RightsNuk ka
Incomes of other family members, who are part of his Family CertificateBashkėshortja, tė ardhura nga paga si drejtuese nė Rrjetin Barazi nė Vendimmarrje dhe nė Rrjetin A.S.A.N, 138 000 lekė nė muaj.
Payments received for obligations from third partiesNuk ka
Annual incomes as % of incomes from salary for this function100%
OthersNuk ka


DECLARED EXPENSES 2016
Expense Description

1) Shlyer nė vitin 2016 -450 euro ēdo muaj pėr kredi bankare, pėr tė cilėn detyrimi i mbetur mė 31 dhjetor ėshtė 13 986 euro.
2) Shlyer nė vitin 2016 -153 euro ēdo muaj pėr kredi bankare me principal 15 000 euro, pėr tė cilėn detyrimi i mbetur mė 31 dhjetor ėshtė 12 150 euro.