Money and Power


GENERAL DATA


INCOMES AND COMMITMENTS IN PUBLIC / PRIVATE ACTIVITIES 2018
Category Description and source of income
Incomes from Salary and other supplementary compensationsTė ardhura nga paga dhe bonuse si Deputete e Kuvendit tė Shqipėrisė, 2 734 410 Lekė.
Incomes from BonusesNuk ka
Incomes from Advisor / Member of BoardsNuk ka
Incomes from bank interestsNuk ka
Incomes from RentNuk ka
Incomes from Businesses and EntrepreneurshipNuk ka
Incomes from SharesNuk ka
Incomes from Publications and CopyrightNuk ka
Incomes from Heritage RightsNuk ka
Incomes of other family members, who are part of his Family CertificateBashkėshorti, Z. Bledar Valikaj, tė ardhura nga paga si Oficer i Policisė Gjyqėsore nė Prokurorinė e Krimeve tė Rėnda nė Tiranė, 1 014 634 Lekė.
Payments received for obligations from third partiesNuk ka
Annual incomes as % of incomes from salary for this function
OthersGjendje e llogarisė bankare nė njė banke tė nivelit tė dytė, me pjesė takuese 50%, nė emėr tė bashkėshortit Z. Bledar Valikaj, 4 398 010 Lekė. Gjendja e llogarisė ėshtė shtuar me 951 639 Lekė nga kursimet e pagės.


DECLARED EXPENSES 2018
Expense Description
Nuk ka