Money and Power


GENERAL DATA


INCOMES AND COMMITMENTS IN PUBLIC / PRIVATE ACTIVITIES 2014
Category Description and source of income
Incomes from Salary and other supplementary compensationsTė ardhura nga paga si anėtar i Gjykatės Kushtetuese, 1 896 470 lekė.
Incomes from BonusesNuk ka
Incomes from Advisor / Member of BoardsNuk ka
Incomes from bank interestsNuk ka
Incomes from RentNuk ka
Incomes from Businesses and EntrepreneurshipNuk ka
Incomes from SharesNuk ka
Incomes from Publications and CopyrightNuk ka
Incomes from Heritage RightsNuk ka
Incomes of other family members, who are part of his Family Certificate
1) Bashkėjetuesja, Shefkie Kortoci, tė ardhura nga paga si arsimtare nga viti 1997 – 2012; nga puna pėrkohėsisht nė INSTAT, qarku i Kukėsit dhe kontribut nga vėllezėrit, 1 415 000 lekė.
2) E bija, Anisa Dizdari, tė ardhurat si notere te Dhoma e Noterisė, Tiranė, 301 304 lekė.
Payments received for obligations from third partiesNuk ka
Annual incomes as % of incomes from salary for this function
OthersNuk ka


DECLARED EXPENSES 2014
Expense Description
Nuk ka