Money and Power


GENERAL DATA


INCOMES AND COMMITMENTS IN PUBLIC / PRIVATE ACTIVITIES 2018
Category Description and source of income
Incomes from Salary and other supplementary compensationsTė ardhura neto nga paga si Deputete e Kuvendit tė Shqipėrisė, 2 360 193 Lekė.
Incomes from BonusesNuk ka
Incomes from Advisor / Member of BoardsNuk ka
Incomes from bank interestsNuk ka
Incomes from RentNuk ka
Incomes from Businesses and EntrepreneurshipNuk ka
Incomes from SharesNuk ka
Incomes from Publications and CopyrightNuk ka
Incomes from Heritage RightsNuk ka
Incomes of other family members, who are part of his Family CertificateNuk ka
Payments received for obligations from third partiesNuk ka
Annual incomes as % of incomes from salary for this function
Others
1) Llogari bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, pakėsuar gjendja me 100 Dollarė.
2) Gjendje tė llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, pakėsim 18 Dollarė.
3) Gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, pakėsuar me 20 Dollarė.
4) Gjendje tė llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, shtesė 37 978 Lekė.
5) Gjendje tė llogarisė bankare, pakėsim 35 Euro.
6) Gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, shtuar me 1 170 Euro.
7) Shtesė 10 210 Lekė nė gjendjen e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė.
8) Gjendje monetare cash, 250 000 Lekė.
9) Kredi bankare pranė njė banke tė nivelit tė dytė nė vlerėn 34 000 Euro, pėr tė cilėn nė vitin 2018 ėshtė shlyer principal 2 730 Euro plus interesa 653 Euro. Gjendja e detyrimit kundrejt bankės nė 31 Dhjetor ėshtė 7 083 Euro.


DECLARED EXPENSES 2018
Expense Description
Pėr vitin 2018 ėshtė shpenzuar pėr shlyerjen e pricipalit (2 730 Euro) dhe interesit (653 Euro) tė kredisė bankare tė marrė nė njė bankė tė nivelit tė dytė nė vlerėn 34 000 Euro.