Money and Power


GENERAL DATA


INCOMES AND COMMITMENTS IN PUBLIC / PRIVATE ACTIVITIES 2014
Category Description and source of income
Incomes from Salary and other supplementary compensations
1) Tė ardhurat nga paga si gjyqtar nė Gjykatėn e Shkallės sė Parė pėr Krimet e Rėnda, (Orė jashtė orari, shpėrblime si dhe paga e trembėdhjetė), 1 464 485 lekė.
2) Tė ardhura si anėtar i KLD-sė, 112 200 lekė.
Incomes from BonusesNuk ka
Incomes from Advisor / Member of BoardsTė ardhura nga pagesat si anėtar i Komisionit Disiplinor tė Dhomės Kombėtare tė Avokatisė, 360 000 lekė.
Incomes from bank interestsNuk ka
Incomes from RentNuk ka
Incomes from Businesses and EntrepreneurshipNuk ka
Incomes from SharesNuk ka
Incomes from Publications and CopyrightNuk ka
Incomes from Heritage RightsNuk ka
Incomes of other family members, who are part of his Family CertificateBashkėshortja, tė ardhura nga paga si mjeke stomatologe pranė Autoritetit Shtetėror Rajonal, Tiranė, 541 932 lekė.
Payments received for obligations from third partiesNuk ka
Annual incomes as % of incomes from salary for this function
Others
1) Gjendja e llogarisė depozitė nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 40 000 euro.
2) Kredi nė njė bankė tė nivelit tė dytė, detyrimi financiar i pashlyer, - 3 612 027 lekė, principali 5.000.000 lekė, marrė mė dt. 17.12.2005, me afat 300 muaj, normė interesi 3 %.


DECLARED EXPENSES 2014
Expense Description
Nuk ka