Money and Power


GENERAL DATA
INITIAL DECLARATION OF ASSETS

INCOMES AND COMMITMENTS IN PUBLIC / PRIVATE ACTIVITIES 2017
Category Description and source of income
Incomes from Salary and other supplementary compensations
1) Tė ardhura nga paga si drejtor i Ujėsjellės-Kanalizimeve, Fushė-Arrėz, 638 040 lekė/vit.
2) Tė ardhura nga paga e fundit e muajit dhjetor 2017, shuma 53 000 lekė/muaj.
Incomes from BonusesNuk ka
Incomes from Advisor / Member of BoardsNuk ka
Incomes from bank interestsNuk ka
Incomes from RentNuk ka
Incomes from Businesses and EntrepreneurshipNuk ka
Incomes from SharesNuk ka
Incomes from Publications and CopyrightNuk ka
Incomes from Heritage RightsNuk ka
Incomes of other family members, who are part of his Family Certificate
1) Bashkėshortja, Znj. Mira Leka, tė ardhura nga puna si shitėse nė dyqan, 23 333 lekė/muaj.
2) Bashkėshortja, Znj. Mira Leka, tė ardhura si fitim nga aktiviteti i dyqanit, 53 349 lekė/vit.
Payments received for obligations from third partiesNuk ka
Annual incomes as % of incomes from salary for this function
Others
1) Tė ardhura nga shitja e autoveturės tip “Daimler Chrysler”, 4 000 euro.
2) Gjendja cash, tė ardhura nga shitja e kamionit mė 19.08.2015, shuma 900 000 lekė.
3) Deklaruesi sė bashku me bashkėshorten jeton njė banesė qė ėshtė nė bashkėpronėsi tė tyre dhe disa familjarė tė tjerė.


DECLARED EXPENSES 2017
Expense Description
Nuk ka