Money and Power


GENERAL DATA


INCOMES AND COMMITMENTS IN PUBLIC / PRIVATE ACTIVITIES 2014
Category Description and source of income
Incomes from Salary and other supplementary compensations
1) Tė ardhura nga paga si gjyqtar nė Gjykatėn e Rrethit Gjyqėsor, Tiranė dhe kompensim pėr shpenzime celulari, 1 307 746 lekė.
2) Tė ardhura nga pjesėmarrja nė mbledhjet e KLD-sė, 112 200 lekė.
Incomes from BonusesNuk ka
Incomes from Advisor / Member of BoardsNuk ka
Incomes from bank interestsNuk ka
Incomes from RentNuk ka
Incomes from Businesses and EntrepreneurshipNuk ka
Incomes from SharesNuk ka
Incomes from Publications and CopyrightNuk ka
Incomes from Heritage RightsNuk ka
Incomes of other family members, who are part of his Family CertificateBashkėshortja, tė ardhura nga paga si notere pranė Dhomės sė Noterisė Tiranė, 2 000 034 lekė.
Payments received for obligations from third partiesNuk ka
Annual incomes as % of incomes from salary for this function
Others
1) Gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 8 384 lekė.
2) Gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 422 354 lekė.
3) Gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 1 087 049 lekė.
4) Bashkėshortja, gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 410 778 lekė.
5) Bashkėshortja, gjendja e llogarisė bankare nė njė bankė tė nivelit tė dytė, 1 544 468 lekė.
6) Kredi nė njė bankė tė nivelit tė dytė, detyrimi financiar i pashlyer, - 10 879 euro, pėr blerje banese.


DECLARED EXPENSES 2014
Expense Description
Nuk ka